Moscow Travel guide Guía turística de Moscú Przewodnik turystyczny po Moskwa Туристический гид по Москве

Moskwa


 


Moskwa

Cosmos Hotel
Cosmos HotelAdres:
150 Prospekt Mira, Moskwa 129366, Rosja

Jest to hotel położony 200 metrów od stacji metra (VDNKha) i 20 minut autem od Kremla.  W hotelu możemy znaleźć 1777 pokoi każdego typu. Są to pokoje luksusowe, apartamenty z salonem, Cosmos Hotelsypialniami i dwoma łazienkami . W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka, telefon, mini bar i telewizja.
Hotel oferuje także różnego rodzaju oferty relaksacyjne i rozrywkowe, które składają się z basenów (także dla dzieci), siłowni, masaży, SPA, salonu piękności, jest również centrum biznesowe.

Hotel Savoy
Adres : 3/6, ul. Rozhdestvenka, Moskwa, 109012, Rosja
Tel.: 00 7 (495) 620-85-00

Rezerwacja:
Tel.: 00 7 (495) 620-85-55
Fax: 00 7 (495) 620-86-65
Email: reserv@savoy.ru

Hotel SavoyZnajduje się w centrum miasta. Oferuje niesamowicie piękne i wygodne pokoje z dodatkiem stylu włoskiego. Wyposażone są w klimatyzację i połączenie internetowe. W hotelu jest także bar i restauracja, jak również centrum biznesowe i salon piękności z dużym basenem.

Aeropolis HotelAeropolis Hotel
Adres: Leningradsky Prospekt 37/5, Moskwa

Położony niedaleko dawnego lotniska Khodynka, w pobliżu stadionu Dynama, i tylko kilka minut od ślicznego pałacu i parku Petrovsky. Oferuje przepiękne widoki panoramiczne miasta. Pokoje w tym hotelu są bardzo wygodne. Hotel wyposażony jest w łącze internetowe bezprzewodowe, WIFI, salę biznesową i wszystko, co jest potrzebne do zrelaksowania się. Jest także tu restauracja, która oferuje specjalne dania kuchni rosyjskiej i europejskiej.

Golden Apple Boutique HotelGolden Apple Boutique Hotel
Adres:  Malaya Dmitrovka Str.11, Moskwa

Ten pięciogwiazdkowy hotel położony jest w spokojnej dzielnicy w centrum rosyjskiej stolicy.  Hotel oferuje nowoczesne i luksusowe pokoje.  Znajduje się tu także centrum SPA, darmowe dla wszystkich hotelowych gości. Centrum jest otwarte 24 godziny na dobę, w jego skład wchodzi sala Golden Apple Boutique Hotel - Moscúfitness, sauna itd. W hotelu jest łącze internetowe, sale biznesowe i konferencyjne. Hotelowa restauracja oferuje pyszne dania w eleganckiej atmosferze. Personel wielojęzyczny, gotowy pomóc nam we wszystkich sytuacjach.

Elegant Hotel
Adres: Pokrovka Str.32 , Moskwa

Elegant HotelTen hotel znajduje się 10 min pieszo od stacji metra, które zabierze nas do centrum miasta.
Hotel oferuje bardzo eleganckie pokoje z telewizją i łączem internetowym.
Posiada także bardzo szeroką ofertę rozrywek.

W celu znalezienia informacji o innych hotelach możemy odwiedzić następujące strony internetowe:

www.moscow-hotels-russia.com/rus/index.html
www.hotelmos.ru
www.all-hotels.ru/hotels/index.ru.html?kk=825b9276fb


powrót do góry


dalej  

Zwolnienie od odpowiedzialności: Staraliśmy się, aby informacje zawarte na naszej stronie internetowej były jak najbardziej precyzyjne. Jednak informacje są dostarczone w takiej formie tzw. "tak jest" i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za straty, uszkodzenia czy niedogodności, które mogą spotkać kogokolwiek w wyniku dostarczonej infomacji.

 

 
Internships Spain
    Internships Spain  


Mapa Moskwy
 Powiększenie obrazu 

 

 

 

Wprowadzenie | Historia Moskwy | Potrzebne informacje | Mapy Moskwy | Pogoda w Moskwie | Środki transportu | Zakwaterowanie- Hotele

Tanie loty | Zabytki Moskwy | Muzea Moskwy | Życie nocne w Moskwie | Okolice Moskwy | Restauracje w Moskwie